Bosch Páskované šrouby do sádrokartonu jemný závit S-F 3,9 x 25, 1000 ks
Kód: 2608000550
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
- Pro rychlou práci se sádrokartonem
- Šrouby na pásku mají optimální závit podle materiálu pro rychlou práci se sádrokartonem
- Použití se zásobníkem GMA 55 Professional nebo MA 55 Professional
Vhodné pro
GTB 185-LI, GSR 6-25 TE, GSR 6-45 TE, GSR 18 V-EC TE, GTB 12V-11 Professional
Objednací číslo Bosch
2608000550
2 608 000 550
2.608.000.550
EAN
3165140688307
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šrouby pro šroubováky na sádrokarton |
|---|---|
| EAN: | 3165140688307 |
| Označenie: | S-F |
| Materiál: | sadrokartón + kov do 0,7 mm |
| Pohon: | kríž Philips |
| Rozmer hlavy: | PH2 |
| Tvar hlavy: | kuželový |
| Priemer skrutky: | 3,9 mm |
| Dĺžka skrutky: | 25 mm |
| Šírka pásu: | 15,7 - 16 mm |
| Počet ks v balení: | 1000 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
