Bosch Opasek na nářadí ProClick 93 Professional
Kód: 1600A0265M
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Integrovaná polstrovaná vložka opasku pro vysokou ergonomii nošení
- Snadné používání ramenních popruhů díky očkům tvaru D
- Rychlé upevnění všech opasků ProClick
- Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Vak je vyroben z polyesterového materiálu 1000D pro náročné podmínky
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Bosch Opasek 93 Professional: Podrobnější informace
Opasek na nářadí 93 Bosch Professional umožňuje vynikající přizpůsobení a maximální mobilitu při přenášení nářadí na místo práce. Opasek na nářadí poskytuje mimořádnou ergonomii díky integrovanému polstrování. Očka tvaru D umožňují flexibilnější používání ramenních popruhů. Design opasku na nářadí orientovaný na používání umožňuje připojení všech držáků a pouzder na opasek ProClick. Přenášení nářadí na staveniště je ergonomičtější a komfortnější díky opasku na nářadí ProClick 93. Lehký polyester 1000D a polstrovaná konstrukce opasku zaručují vysoký komfort nošení. Systém ProClick Bosch Professional umožňuje snadné připojení, výměnu a přizpůsobení pouzder na opasek ProClick bez nutnosti odepínání opasku.
Objednávací číslo Bosch
1600A0265M
1 600 A02 65M
1.600.A02.65M
EAN
4059952601847
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre a organizéry na náradie |
|---|---|
| EAN: | 4059952601847 |
| Materiál vyhotovenia: | nárazuvzdorný plast (PS) |
| Hmotnosť: | 0,435 kg |
| Veľkosť pása: | S/M |
| Šírka pásu: | 50 mm |
| Rozsah nastavenia: | 82-115 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
