Bosch Odsávání pro vrtačky GDE 16 Cyl Professional
Kód: 1600A001FJ
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Adaptér pro vrtací korunky pro Bosch GDE 16 Professional, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Pro čistou práci: téměř žádné dodatečné čisticí práce
- Snadná manipulace: připojení k příklepové vrtačce a vysavači pouhým cvaknutím
- Funguje s příklepovými vrtačkami
- Přesná práce díky robustní hliníkové teleskopické kolejnici
- Maximální flexibilita: hodí se pro praváky i leváky – v případě potřeby lze odejmout
- Vhodné pro děrovací pily do průměru 82 mm
- Perfektně přizpůsobeno pro systém Click & Clean (možné přímé připojení vysavače)
- Vhodné pro vrtačky Bosch: GSB 16 RE Professional, GSB 19-2 RE Professional, GSB 21-2 RE Professional, GSB 21-2 RCT Professional a další
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
1600A001FJ
1 600 A00 1FJ
1.600.A00.1FJ
EAN
3165140756396
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 3165140756396 |
| Balení: | karton |
| Min. priemer vrtáka: | 4 mm |
| Max. priemer vrtáka: | 16 mm |
| Max. priemer dierovej píly: | 82 mm |
| Min. celková dĺžka vrtáka: | 50 mm |
| Max. celková dĺžka vrtáka: | 230 mm |
| Max. pracovná dĺžka vrtáka: | 120 mm |
| Hmotnosť: | 520 g |
| Hmotnosť adaptéra: | 115 g |
| Kompatibilné s: | Všetky príklepové vŕtačky |
| Dĺžka: | 393 mm |
| Výška: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
