Bosch Odsávání pro akumulátorová vrtací kladiva GDE 28 D Professional
Kód: 1600A021BH
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Lehké integrované odsávání prachu s mechanismem čištění filtru
- Kompaktní a lehká konstrukce 0,8 kg s vynikající ergonomií, snadným složením jediným kliknutím a snadným vyprazdňováním nádoby na prach
- Mechanismus čištění filtru a filtr HEPA pomáhají udržovat trvalý proud vzduchu a poskytují výjimečné odsávání prachu
- Dvě vyměnitelné prachové oká jsou ideální pro různé práce
- Vysoká účinnost díky odsávání až 99,97 % prachu
- Čištění filtru
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Vysoký komfort díky indikátoru kapacity prachu
- Když používáte vrtáky s celkovou délkou 165−265 mm, je nutné prodloužení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDE 28 D Professional: Podrobnější informace
Lehké integrované odsávání prachu: Bosch GDE 28 D Professional. Díky velmi kompaktní a lehké konstrukci pouhých 0,8 kg nabízí vynikající ergonomii. Umožňuje snadné složení jediným kliknutím a praktické vyprázdnění nádoby na prach bez vyjímání filtru. Mechanismus čištění filtru, který oklepává vysokokvalitní filtr HEPA, pomáhá udržovat trvalý proud vzduchu a poskytuje výjimečné odsávání prachu. Vysoká flexibilita díky dvěma vyměnitelným prachovým okům pro vrtání s průměrem 28 mm a prodloužením pro vrtáky délky až 265 mm; ideální nářadí pro různé práce. Integrovaný odsávací nástavec je vhodný pro vrtání nebo příklepové vrtání s GBH 18V-28 DC Professional.
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
1600A021BH
1 600 A02 1BH
1.600.A02.1BH
EAN
4059952562926
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 4059952562926 |
| Balení: | karton |
| Priemer vrtu s menšou objímkou: | do 16 mm |
| Priemer vrtu s väčšou objímkou: | 16 až 28 mm |
| Maximálna hĺbka vŕtania: | 100 mm |
| Maximálna dĺžka vrtáka (s predĺžením): | 265 mm |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Kompatibilné s: | GBH 18V-28 DC |
| Dĺžka: | 425 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 191 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
