Bosch Rámová pila na kov 150 mm
Kód: 1600A02ZA7
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rámová pila na kov 150 mm
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající design Ergonomic se Softgrip zajišťuje optimální sílu a hmatové ovládání
- Jemný 150mm bimetalový pilový list s 24 TPI pro přesné a čisté řezy
- Dlouhotrvající výkon díky pilovým zubům tvrdosti 62-68 HRC
- Intuitivní uvolňovací mechanismus pro snadnou výměnu listu
- Ideální pro malé řezné práce zejména v měkkém kovu, ale i v plastu a měkkém dřevě
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Jednoduché a pohodlné řezání pro malé opravy, montáž a domácí projekty
Rámová pila na kov Bosch 150mm je nástroj pro řešení základních oprav a řemeslných projektů. Kompaktní design Ergonomic činí řezání pohodlnějším: Rukojeť pily HAS a Softgrip pro optimální sílu a hmatové ovládání při práci. Bez námahy řeže měkký kov, plasty a měkké dřevo. Rámová pila na kov Bosch má bimetalový nůž s 24 TPI pro přesné a čisté řezy. Zuby pilového listu mají tvrdost 62-68 HRC, což zaručuje dlouhotrvající výkon. Výměna pilových listů je snadná díky jednoduchému uvolňovacímu mechanismu pro snadné upínání a výměnu pilových listů.
Objednací číslo Bosch
1600A02ZA7
1 600 A02 ZA7
1.600.A02.ZA7
EAN
4053423255072
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční pily |
|---|---|
| EAN: | 4053423255072 |
| Materiál pílového listu: | bimetal |
| Dĺžka listu: | 150 mm |
| Hustota zubov: | 24 TPI |
| Pílové zuby, tvrdosť: | 62-68 HRC |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 262 x 107 x 25 mm |
| Hmotnosť: | 0,197 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
