Bosch Nízkoenergetický Bluetooth modul k nářadí GCY 42 Professional
Kód: 1600A016NH
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Aktualizujte sami – personalizujte svou sílu
- Vaše denní pracovní podpora: Jen několik kliknutí v aplikaci Toolbox a můžete jednoduše nakonfigurovat nářadí na základě svých individuálních potřeb a uložit nastavení pro budoucí úkoly. Zažijte nový způsob práce a vždy využívejte nejnovější funkce a služby
- Oznámení: Např. pokud zvolíte funkci soft start, ovládání funkce kick back je vypnuté
- Jednoduchá obsluha s vylepšenými informacemi o nářadí:
- Název nářadí, specifikace a použití
- Jednoduché servisní informace a nalezení náhradních dílů, i když název nebo typové štítky již nejsou čitelné
- Intervaly údržby lze jednoduše naplánovat s provozní dobou zobrazenou v aplikaci
- Přizpůsobení nástroje: Závisí na elektronice nástroje. Čím pokročilejší je elektronika, tím více je možné. Příklad - úhlová bruska GWS 18V-10 C Professional:
- Měkký start
- Uživatel si může vybrat, zda se toto nářadí rozběhne rychle nebo pomalu po zapnutí
- Kontrolka LED (pouze verze SC)
- Zapnout / vypnout
- Jas
- Časové nastavení LED po vypnutí
- Uživatelské rozhraní (pouze verze SC)
- Čas nastavení uživatelského rozhraní po vypnutí
- Obnova předvoleného nastavení
- Poplach:
- Uživatel obdrží v první fázi předběžné varování
- Návrhy na řešení problému, takže není třeba se dívat do manuálu
- Šetří čas a peníze, žádné prostoje
- Výstraha:
- Po zastavení nářadí obdrží uživatel v první fázi varování
- Návrhy na řešení problému, takže není třeba se dívat do manuálu
- Bosch Toolbox App:
- Ovládejte a přizpůsobte své elektrické nářadí pomocí funkcí „My Tools” a „Floodlight” v aplikaci Toolbox
- Přeneste měření a použijte inteligentní dokumentaci připojeného měřicího nástroje pomocí nástroje „Measuring Master”, který je součástí aplikace Toolbox
Práce s nářadím
Aplikace pro Android na Google Play
Objednací číslo Bosch
1600A016NH
1 600 A01 6NH
1.600.A01.6NH
EAN
3165140953603
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bluetooth modul k náradiu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140953603 |
| Vhodné pre: | náradie Bosch so vstavaným miestom pre modul |
| Rozmery: | 30 x 30 x 7 mm |
| Dosah signálu: | max. 30 m |
| Technológia: | Bluetooth® 4.2 (Low Energy) s nízkou spotrebou energie |
| Hmotnosť: | 0,01 kg |
| Napájanie: | batéria CR 2032 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
