Bosch Nástavec na odsávání prachu GDE 68 Professional
Kód: 1600A001G7
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Pro čistou práci: méně dodatečných čisticích prací
- Snadná manipulace: stačí připojit k vysavači
- Nezávisle na nářadí: funguje se vším vrtacím nářadím
- Bez potřeby montáže na nářadí – žádná hmotnost pro nářadí navíc
- Perfektně přizpůsobeno pro systém Click & Clean (možné přímé připojení vysavače)
- Vhodné také pro vrtací korunky do průměru 68 mm (pro větší průměry: GDE 162 Professional)
- Dobře se hodí i na odsávání při vrtání namokro
Objednávací číslo Bosch
1600A001G7
1 600 A00 1G7
1.600.A00.1G7
EAN
3165140760607
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 3165140760607 |
| Balení: | karton |
| Priemer vrtu: | max. 68 mm |
| Hmotnosť: | 325 g |
| Kompatibilné s: | všetkým vŕtacím náradím, napr. GBH 4-32 DFR, GBH 5-40 DCE, GBH 8-45 DV |
| Šírka: | 143 mm |
| Výška: | 250 mm |
Bosch Professional: montáž klimatizácie
Prehľad Bosch Professional: Tipy a triky na vŕtanie betónu
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
