Bosch Nástavec na odsávání prachu GDE 162 Professional
Kód: 1600A001G8
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Pro čistou práci: méně dodatečných čisticích prací
- Snadná manipulace: stačí připojit k vysavači
- Nezávisle na nářadí: funguje se vším vrtacím nářadím
- Bez potřeby montáže na nářadí – žádná hmotnost pro nářadí navíc
- Perfektně přizpůsobeno pro systém Click & Clean (možné přímé připojení vysavače)
- Vhodné pro vrtací korunky do průměru 162 mm
- Dobře se hodí i na odsávání při vrtání namokro
Objednávací číslo Bosch
1600A001G8
1 600 A00 1G8
1.600.A00.1G8
EAN
3165140760614
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro odsávání k vrtačkám, vrtacím, sekacím, bouracím kladivům |
|---|---|
| EAN: | 3165140760614 |
| Balení: | karton |
| Priemer vrtu: | max. 162 mm |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Kompatibilné s: | všetkým vŕtacím náradím, napr. GBH 4-32 DFR, GBH 5-40 DCE, GBH 8-45 DV |
| Šírka: | 197 mm |
| Výška: | 331 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
