Bosch Motorizovaný otočný držák RM 3
Kód: 0601092800
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Dálkové ovládání RC2 Professional 0 601 069 C00, Držák, Stropní svorka, 3x baterie 1,5 V LR03 (AAA), Vložka do L-BOXXu, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nožička pro výškové nastavení
- Využívá napájecí zdroj namontovaného nářadí – není potřeba žádný vlastní zdroj energie
- Motorizovaný multifunkční držák pro vyrovnání laserových linií a všestranné možnosti upevnění nářadí
- Ovladatelné smartphonem pomocí rozhraní Bluetooth® nebo pomocí dálkového ovládání RC 2 Professional
- Kompatibilní s Bosch: GCL 2-50 C Professional, GCL 2-50 CG Professional, GLL 3-80 C Professional, GLL 3-80 CG Professional
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601092800
0 601 092 800
0.601.092.800
EAN
3165140868594
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140868594 |
| Balení: | karton |
| Hmotnosť, cca: | 0,5 kg |
| Dĺžka: | 135 mm |
| Výška: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
