Bosch Liniový laser GLL 2-15 G + LB 10, karton
Kód: 0601063W00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Univerzální držák LB 10 Professional, 4x baterie 1,5-V-LR6 (AA), Laserová cílová destička, Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Odolná konstrukce, pogumovaný kryt s ochranou průzorů a ochranou proti prachu a stříkající vodě stupně IP 64 umožňuje zvládnout náročné podmínky
- Hlavní vypínač a jednodotykové ovládání usnadňují používání
- Zelené laserové linie poskytují vyšší viditelnost
- Horizontální a vertikální laserové linie s optimální viditelností
- Vysoká viditelnost laserových linií s dosahem 15 m (bez přijímače)
- Zajištění kyvadla pro bezpečný transport
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLL 2-15 G Professional: Podrobnější informace
Odolný liniový laser Bosch GLL 2-15 G Professional je jednoduchým přístrojem pro dosažení přesných výsledků. Můžete se plně soustředit na práci díky odolné konstrukci, pogumovanému krytu poskytujícímu lepší ochranu průzorů a ochraně proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP 64. Hlavní vypínač a jednodotykové ovládání usnadňují používání. Vertikální a horizontální zelená laserová linie zvyšuje viditelnost v jasnějším prostředí. Využívejte praktické, rychlé a bezpečné upevnění díky příslušenství LB 10 Professional s velmi silnými magnety. Příslušenství LB 10 Professional je kompatibilní s volitelnou stropní svorkou DK 10 Professional pro upevnění na strop nebo jemné nastavení výšky. Tento liniový laser je vynikající volbou pro práci v krátkém pracovním rozsahu, např. instalace závěsných stropních podhledů, montáž polic, instalace odpadních potrubí a vyrovnávání svítidel. GLL 2-15 G Professional poskytuje pracovní rozsah až do 15 m a rozsah samonivelace až ±4° za méně než 4 sekundy.
Objednací číslo Bosch
0601063W00
0 601 063 W00
0.601.063.W00
EAN
4059952511054
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952511054 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Pracovný dosah: | až do 15 m |
| Presnosť nivelácie: | ± 0,3 mm/m* (* plus odchýlka závislá od použitia) |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 64 |
| Napájanie: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť, cca: | 0,57 kg |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Projekcia: | 2 línie |
#BOSCHTESTCENTRE - Test ochrany proti prachu s GLL 2-15 G Professional
Bosch Professional GLL 2-15 G a GCL 2-50 G: Odolné, na plnej čiare
Inštalácia kuchyne s Bosch Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
