Bosch Odlamovací čepele 18 mm, 10 ks
Kód: 1600A032US
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
10x Odlamovací čepele 18 mm, 1× plastové pouzdro s průhledným víkem
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoce kvalitní, odolné lichoběžníkové čepele z oceli SK5 pro spolehlivé, hladké a přesné řezy
- Vynikající pro širokou škálu řezání, např. řezání kartonu, koberce nebo plastu
- Příslušenství pro odlamovací nože Bosch
- V praktickém pouzdře pro uskladnění a přepravu
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Odolné čepele Bosch do odlamovacích nožů pro rozmanité řezání
Vysoce kvalitní, odolné odlamovací čepele Bosch jsou navrženy jako všestranné příslušenství pro odlamovací nože, jsou vynikající pro širokou škálu řezání, např. řezání kartonu, koberce nebo plastu. Každá čepel je vyrobena z oceli SK5 pro spolehlivé, hladké a přesné řezy. 10 čepelí Bosch se dodává v praktickém pouzdře pro uskladnění a přepravu.
Objednací číslo Bosch
1600A032US
1 600 A03 2US
1.600.A03.2US
EAN
4053423302141
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| EAN: | 4053423302141 |
| Hodí sa pre: | Odlamovací nôž Bosch |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 24 x 113 x 12 mm |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| Nôž: | 18 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
