Bosch Lepicí pistole PKP 18 E
Kód: 0603264508
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Lepicí tryska Bosch pro PKP 18 E dlouhá kulatá, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Konstantní elektronické funkce: elektronická regulace topných těles pro rychlou přípravu na lepení a konstantní pracovní teplota
- Lepidlo se citlivě dávkuje, plynule a cíleně se nanáší mechanickým posuvem
- Nežádoucí kapání je zcela blokováno pro čistou a bezpečnou práci
- Stabilita zajištěna odkládací opěrkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Ideální volba pro silné lepené spoje na široké škále materiálů a projektů
Síťová tavná lepicí pistole Bosch PKP 18 E zaručuje konstantně vysoký výstup lepidla a stabilní adhezní vazby pro dosažení vynikajících výsledků. Jeho elektronicky řízený topný článek zaručuje konstantní pracovní teplotu a rychlé spuštění. Díky mechanickému posuvu přesně řídí množství lepidla nanášeného pro rychlé, cílené spojení. Je ideální pro každodenní lepení, jako je dekorování nebo oprava materiálů jako dřevo, karton, kámen a další. Je kompatibilní s 11mm lepicími tyčinkami a dodává se s mimořádně dlouhou tryskou, umožňující dosáhnout dovnitř do úzkých částí.
Objednací číslo Bosch
0603264508
0 603 264 508
0.603.264.508
EAN
3165140289597
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepicí pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140289597 |
| Balení: | karton |
| Lepiaci výkon: | 20 g/min |
| Tavné lepidlo, priemer: | 11 x 45 – 200 mm |
| Hmotnosť: | 0,35 kg |
Lepiaca pištol PKP 3,6 LI a PKP 18 E
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
