Bosch Lepicí pistole GKP 200 CE, karton
Kód: 0601950703
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
8x tyčinka tavného lepidla 200 mm, Dýza se širokým otvorem 1609202555, Extra dlouhá dýza 1609202428, Odnímatelná síťová šňůra 3,5 m, Univerzální dýza 1609201241, Balení karton
Výhody nářadí pro uživatele
- Elektronická regulace topných těles pro rychlou připravenost k použití a konstantní pracovní teplotu
- Mechanický posuv lepidla
- S možností používání bez síťové šňůry
- Dlouhá, odpojitelná síťová šňůra
- Vyměnitelné nanášecí dýzy
- Světelná indikace připojení do sítě
- Vhodné pro leváky
- Lepicí pistole s všestrannými možnostmi využití, např. pro montáže, opravy, skládání, fixování, vyplňování spár a utěsňování
- Elektronika
- Konstantní elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKP 200 CE Professional: Podrobnější informace
Lepicí pistole Bosch GKP 200 CE Professional nabízí vysoký výkon a velkou flexibilitu. Má dvě elektronicky řízená topná tělesa pro rychlý ohřev do čtyř minut a udržuje konstantní pracovní teplotu. Lepivost 30 g/min zajišťuje rychlý postup práce a vysokou přilnavost. Kabel lze navíc odstranit pro bezdrátové použití, což umožňuje větší mobilitu během používání. Toto elektrické nářadí Bosch je vhodné pro lepení nejrůznějších materiálů.
Objednací číslo Bosch
0601950703
0 601 950 703
0.601.950.703
EAN
3165140058933
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepicí pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140058933 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 500 W |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
| Dĺžka: | 205 mm |
| Výška: | 175 mm |
| Lepiaci výkon: | 30 g/min |
| Čas zahrievania: | 4 min |
| Vyhrievacie telesá, počet: | 2 |
| Tavné lepidlo, priemer: | 11 mm |
| Tavné lepidlo, dĺžka, max.: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
