Bosch Lékárnička v kufru L-BOXX Micro Professional
Kód: 1600A02X2S
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1× izotermická fólie, 210 × 160 cm, zlatá/stříbrná, 1× obvaz, FB 6, DIN 61634, 6 cm × 4 m, 1× kombinovaná sada náplastí DIN 13164, 1× náplast pro první pomoc, DIN 13151-M, 1× lepící páska, DIN 13019, 2,5 cm × 5 m, Balení L-Boxx Micro
Uživatelské výhody nářadí
- Základní lékárnička v lehkém, plně průhledném a přehledně uspořádaném kufru s flexibilními rozdělovači
- Průhledné víko poskytuje rychlý a úplný přehled o obsahu lékárničky
- Malá a kompaktní lékárnička pro snadné uložení a jednoduchou přepravu
Bosch Lékárnička v kufru L-BOXX Micro Professional: Podrobnější informace
Jako profesionálové dobře víte, že nehody se mohou stát. A když se stanou vám, musíte mít svou lékárničku po ruce. Připravili jsme základní lékárničku v kompaktním kufru L-BOXX Micro. Kufr L-BOXX Micro je kompaktním úložným řešením a je kompatibilní s kufry L-BOXX Mini a XL-BOXX. Je lehký, plně průhledný a přehledně uspořádaný díky flexibilním oddělovačům až na 8 oddílů. Díky tomu máte vždy úplný přehled o základních součástech lékárničky. Umožňuje bezpečnou přepravu a přehledné uložení – stačí ji jen vzít na každé staveniště.
Kufr Bosch L-BOXX Micro je rovněž kompatibilní s kufrem L-BOXX Mini a lze jej upevnit na vnější stranu kufru XL-BOXX. Stačí připojit základní lékárničku ke kufru XL-BOXX a komfortně ji přenést na další pracoviště.
Objednací číslo Bosch
1600A02X2S
1 600 A02 X2S
1.600.A02.X2S
EAN
4053423250893
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lekárničky |
|---|---|
| EAN: | 4053423250893 |
| Balení: | L-BOXX Micro |
| Vnější výška: | 42 mm |
| Zaťažiteľnosť v škatuli: | 1 kg |
| Vyhotovenie: | PP |
| Hmotnosť: | 0,18 kg |
| Vnútorné rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 75 x 229 x 29 mm |
| Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 106 x 259 x 42 mm |
Kufor L-BOXX Bosch Professional
Úložný systém Bosch L-BOXX Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
