Bosch Kufr z plastu velké úhlové brusky
Kód: 2605438197
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Příslušenství pro skladování a přenášení nářadí
Pro všechny GWS průměr 180-230 od data výroby 1998 Kufr je vhodný pro Bosch:
GWS 18-180 Professional
GWS 22-180 LVI Professional
GWS 22-230 LVI Professional
GWS 24-180 LVI Professional
GWS 24-230 LVI Professional
GWS 25-230 Professional
PWS 20-230
PWS 20-230 J
PWS 1900
GWS 22-180 H
GWS 22-180 JH
GWS 20-230 H
GWS 20-230 JH
GWS 22-230 H
GWS 22-230 JH
GWS 24-180 JH
GWS 24-230 H
GWS 24-230 JH
GWS 26-180 JH
GWS 26-230 JH
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2605438197
2 605 438 197
2.605.438.197
EAN
3165140379878
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre |
|---|---|
| EAN: | 3165140379878 |
| Vyhotovenie: | K (nárazuvzdorný plast) |
| Šírka: | 720.0 mm |
| Výška: | 317.0 mm |
| Hĺbka: | 170.0 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Hodí sa pre: | všetky GWS priemer 180-230 od dátumu výroby 1998 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
