Bosch Kufr z plastu série PWS, 380x300x120
Kód: 2605438169
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Příslušenství pro skladování a přenášení nářadí Kufr je vhodný pro Bosch:
PWS 6-115 (0 603 399 4..)
PWS 7-100 (0 603 399 6..)
PWS 7-115 (0 603 399 6../0 603 402 0..)
PWS 7-125 (0 603 399 8../0 603 403 0../0 603 403 1..)
PWS 8-125 CE (0 603 375 7../0 603 399 B../0 603 404 6..)
PWS 9-125 CE (0 603 399 A..)
PWS 550 (0 603 399 0..)
PWS 600 (0 603 399 1../0 603 400 0..)
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2605438169
2 605 438 169
2.605.438.169
EAN
3165140361491
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre |
|---|---|
| EAN: | 3165140361491 |
| Vyhotovenie: | K (nárazuvzdorný plast) |
| Šírka: | 380.0 mm |
| Výška: | 300.0 mm |
| Hĺbka: | 120.0 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Hodí sa pre: | PWS 6-115, PWS 7-100, PWS 7-115, PWS 7-125, PWS 8-125 CE, PWS 9-125 CE, PWS 550, PWS 600 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
