Bosch Kufr z plastu série PSS, 420x117x336
Kód: 2605438168
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Příslušenství pro skladování a přenášení nářadí Kufr je vhodný pro Bosch:
PSS 190 AC
PSS 200 A
PSS 200 AC
PSS 250 AE
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2605438168
2 605 438 168
2.605.438.168
EAN
3165140361484
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre |
|---|---|
| EAN: | 3165140361484 |
| Vyhotovenie: | K (nárazuvzdorný plast) |
| Šírka: | 420.0 mm |
| Výška: | 117.0 mm |
| Hĺbka: | 336.0 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Hodí sa pre: | PSS 190 AC, PSS 200 A, PSS 200 AC, PSS 250 AE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
