Bosch Kufr z plastu série GWS/PWS, 380x300x115
Kód: 2605438404
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Příslušenství pro skladování a přenášení nářadí Kufr je vhodný pro Bosch:
GWS 7-115 Professional
GWS 7-125 Professional
GWS 8-125 Professional
GWS 9-125 Professional
GWS 10-125 Professional
GWS 14-125 Professional
GWS 14-150 Professional
PWS 9-125
PWS 10-125 CE
PWS 13-125 CE
PWS 14-125
PWS 14-150
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2605438404
2 605 438 404
2.605.438.404
EAN
3165140189170
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre |
|---|---|
| EAN: | 3165140189170 |
| Vyhotovenie: | K (nárazuvzdorný plast) |
| Šírka: | 380.0 mm |
| Výška: | 300.0 mm |
| Hĺbka: | 115.0 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
