Bosch Kufr z plastu série GWS, 445x360x123
Kód: 2605438170
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Příslušenství pro skladování a přenášení nářadí Kufr je vhodný pro Bosch:
GWS 8-115 Professional
GWS 8-125 Professional
GWS 9-115 Professional
GWS 9-125 Professional
GWS 10-125 Professional
GWS 11-125 Professional
GWS 11-125 CI Professional
GWS 11-125 CIE Professional
GWS 12-125 CI Professional
GWS 1400 Professional
GWS 14-125 CI Professional
GWS 14-125 CIE Professional
GWS 14-125 CIT Professional
GWS 14-125 Inox Professional
GWS 14-150 CI Professional
GWS 15-125 CI Professional
GWS 15-150 CI Professional
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2605438170
2 605 438 170
2.605.438.170
EAN
3165140362597
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre |
|---|---|
| EAN: | 3165140362597 |
| Vyhotovenie: | K (nárazuvzdorný plast) |
| Šírka: | 445.0 mm |
| Výška: | 360.0 mm |
| Hĺbka: | 123.0 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
