Bosch Kufr z plastu série GWS, 360x480x131
Kód: 2605438619
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Příslušenství pro skladování a přenášení nářadí Kufr je vhodný pro Bosch:
GWS 11-125 CIH Professional
GWS 15-125 CIEH Professional
GWS 15-125 CIEP Professional
GWS 15-125 CIH Professional
GWS 15-125 CITH Professional
GWS 15-150 CIH Professional
GWS 18-125 L Professional
GWS 18-125 PL Professional
GWS 18-125 SL Professional
GWS 18-125 SPL Professional
GWS 18-125 L Inox Professional
GWS 18-125 PL Inox Professional
GWS 18-150 L Professional
GWS 18-150 PL Professional
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2605438619
2 605 438 619
2.605.438.619
EAN
3165140427487
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre |
|---|---|
| EAN: | 3165140427487 |
| Vyhotovenie: | K (nárazuvzdorný plast) |
| Šírka: | 360.0 mm |
| Výška: | 480.0 mm |
| Hĺbka: | 131.0 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
