Bosch Kufr z plastu série GBH 36, 505x395x145
Kód: 2605438179
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Příslušenství pro skladování a přenášení nářadí Kufr je vhodný pro Bosch:
GBH 36 V-LI Professional
GBH 36 V-LI Compact Professional
GBH 36 VF-LI Professional
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2605438179
2 605 438 179
2.605.438.179
EAN
3165140374958
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre |
|---|---|
| EAN: | 3165140374958 |
| Vyhotovenie: | K (nárazuvzdorný plast) |
| Šírka: | 505.0 mm |
| Výška: | 395.0 mm |
| Hĺbka: | 145.0 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Hodí sa pre: | GBH 36 V-LI, GBH 36 V-LI Compact, GBH 36 VF-LI Professional |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
