Bosch Křížový laser UniversalLevel 2
Kód: 0603663800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, 3x baterie LR6 1,5 V (AA), Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Projekce laserového kříže s dalšími kolmicemi nahoře i dole
- Samonivelace, tzn. linie a kolmice se vyrovnají automaticky ve velmi krátkém čase a jsou 100 % rovné
- Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah
- Možnost volby ze tří různých režimů: samonivelační laserový kříž – samonivelační laserový kříž s kolmicemi – funkce sklonu
- Přesné výsledky práce díky přesnosti +/- 0,5 mm/m
- Vysoce kvalitní jasné laserové diody umožňují pracovní rozsah až do 10 m
- Úhel rozevření 120° poskytuje dlouhé linie na stěnách, dokonce i z krátké vzdálenosti
- Integrovaný závit na stativ 1/4'' umožňuje snadné používání s příslušenstvím
- Dodávka obsahuje ochranné pouzdro, takže přístroj lze uložit snadno a bezpečně
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práca s náradím
Laserová vodováha Bosch UniversalLevel 2 pro projekty vyžadující přesné zarovnání a přenos bodů
Díky intuitivnímu používání, přesnosti a vysoce kvalitním jasným laserovým diodám umožňuje Bosch UniversalLevel 2 dokončování projektů, které vyžadují vysokou míru přesnosti bez námahy. Jeho tři předprogramované režimy (samonivelační laserový kříž, samonivelační laserový kříž se svislicemi a funkce náklonu) umožňují snadné nastavení a přenos. Jeho úhel apertury 120° promítá delší laserové linie, což umožňuje přesnou projekci i na krátké pracovní vzdálenosti. Má také integrovaný 1/4'' závit pro stativ spolu s přesností vyvažování ± 0,5 mm/m a maximálním dosahem 10 m. Je ideální na zavěšení obrazů nebo polic, tapetování, na centrování svítidel a instalaci zábradlí nebo záclonových garnýží.
Objednávací číslo Bosch
0603663800
0 603 663 800
0.603.663.800
EAN
3165140898355
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140898355 |
| Balení: | karton |
| Projekcia: | kríž pred seba, bod nahor, bod nadol |
| Pracovný rozsah - línia: | 10 m |
| Pracovný rozsah - bod: | 10 m |
| Laserová dióda - línia: | 650 nm |
| Laserová dióda - bod: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Typický čas autonivelácie: | 4 s |
| Rozsah nivelácie: | ± 4 ° |
| Uhol roztvorenia línie: | 120 ° |
| Presnosť - línia: | ± 0,5 mm/m |
| Presnosť - bod: | ± 1,0 mm/m |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť: | 0,46 kg |
| Batéria: | 3 batérie 1,5 V LR6 (AA) |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
UniversalLevel 2
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
