Bosch Křížový laser GCL 25 + BT 150, karton
Kód: 0601066B01
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Stavební stativ BT 150 Professional, Laserová cílová destička, 4x 1,5 V baterie, Ochranné pouzdro, Vložka do L-BOXX na nářadí, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximálně všestranný: Křížový liniový laser a pětipolohový laser v jednom
- Jednoduchá obsluha, díky intuitivnímu vedení uživatele
- Kompaktní a ergonomický design
- Odolný přístroj pro používání na stavbě s IP 54
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601066B01
0 601 066 B01
0.601.066.B01
EAN
3165140622363
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140622363 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Laserová dióda: | 635 nm, < 1 mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný rozsah - laserové čiary: | 10 m |
| Pracovný rozsah - vodorovné bodové lúče: | 30 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom hore: | 10 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom dole: | 5 m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Napájanie: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky, max. - čiarová prevádzka: | 30 h |
| Čas prevádzky, max. - 5-bodová prevádzka: | 24 h |
| Čas prevádzky, max. - krížová prevádzka a bodovo-čiarová prevádzka: | 12 h |
| Statívový závit: | 1/4", 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 0,6 kg |
| Dĺžka: | 155 mm |
| Šírka: | 56 mm |
| Výška: | 118 mm |
| Projekcia: | 2 línie / 5 bodov |
Krížový líniový laser Bosch GCL 25 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
