Bosch Sekačka na trávu AdvancedRotak 44-750
Kód: 06008B9J00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
box na zachytávání trávy, nůž
Uživatelské výhody nářadí
- Energeticky účinný motor je navržen s ohledem na efektivní využití energie a poskytuje vysoký výkon sečení
- Komfortní manévrování a snadné uložení díky rukojetím Ergoflex se systémem Ergoslide
- Vysoce kvalitní látkový sběrný koš na trávu s indikátorem naplnění
- Hřebeny GrassCombs zaručují ideální sečení okrajů trávníku
- Výšku lze nastavit v 7 stupních od 25 mm do 80 mm jednoduše jediným tlačítkem
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Výkonná elektrická sekačka na velké, zdravé trávníky
Udržujte velké trávníky krásné a šetřete čas díky efektivnímu a výkonnému sečení šířky 44 cm elektrickou sekačkou Bosch AdvancedRotak 44-750. Několik funkcí zvyšuje jednoduchost a pohodlí při sečení; Rukojeť Bosch Ergoflex pro pohodlné manévrování a výšku sečení trávy lze nastavit stisknutím tlačítka do 7 různých nastavení, od 25 mm do 80 mm. Látkový sběrný koš o objemu 50 litrů sbírá posekanou trávu a udržuje trávník úhledný; indikátor informuje o naplnění koše. Skládací koš na trávu a systém Ergoslide umožňují kompaktní uložení sekačky po posekání trávníku.
Funkce a výhody AdvancedRotak 44-750
- Zdravý a pohodlný postoj při sečení: Sečení s menší námahou a maximální kontrolou. Rukojeť Bosch Ergoflex snižuje namáhání rukou a zad poskytnutím perfektního postoje při sečení. Několik nastavitelných přepínačů umožňuje individuální přizpůsobení a optimální komfort
- Indikátor naplnění koše na trávu: Když je koš na trávu plný, indikátor se změní na červený
- Optimální výkon: Energeticky účinný motor zaručuje optimální výkon
- Rychlejší a lepší výsledky podél okrajů: Hřebeny na trávu GrassCombs vedou stébla trávy ke žacímu mechanismu, zkracují čas potřebný k dokončení práce a zajišťují čisté sečení podél okrajů a v blízkosti stěn
- Ergoslide: Praktické uložení díky snadno sklopné rukojeti
- Nastavení výšky sečení tlačítkem: Nastavte výšku sečení tlačítkem na 7 různých stupňů od 25 mm do 80 mm
Objednací číslo Bosch
06008B9J00
0 600 8B9 J00
0.600.8B9.J00
EAN
4059952658148
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 0 600 8B9 J00 |
| Balení: | karton |
| Objem sběrného koše: | 50 l |
| Šířka nožové skříňky: | 44 cm |
| Príkon motora: | 1.800 W |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Hmotnosť: | 16,6 kg |
| Žacia výška: | 25 – 80 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 7 polôh |
| Druh rukoväte: | „Systém Ergoflex“ |
| Hrebeň na trávu: | áno |
| Integrovaná rukoväť na prenášanie: | áno |
| Ochrana proti preťaženiu motora: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
