Bosch Klempířské kleště 200 mm
Kód: 1600A02Z9W
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Tesařské kleště 200 mm
Uživatelské výhody nářadí
- Tvrzené ostří (60 +/-2 HRC) navržené pro mnohostranné použití, např. vytažení hřebíků, zaručují přesnou práci
- Mimořádně silné štípací kleště z chrom-vanadiové oceli s odolnou černou fosfátovou povrchovou úpravou
- Maximální kontrola a maximální přenos síly díky ergonomické a vyvážené konstrukci
- Optimální manipulace a optimální komfort díky štíhlým měkkým rukojetím
- Hladký pant umožňuje snadné a přesné otevírání a zavírání
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Všestranné rovné řezání s výkonnými kleštěmi Bosch pro kutily
Při mnoha úkolech, jako je tahání hřebíků a rovné řezání, jsou vysoce výkonné kleště Bosch dokonalým nástrojem, což z nich činí nezbytné nástroje pro každého domácího nadšence. Díky tvrzeným hranám 60 +/-2 HRC a velké hlavě mohou být tyto kleště použity pro několik úkolů. Vyrobeny z chrom-vanadiové oceli s černým fosfátovým povrchem, jsou vyrobeny tak, aby vydržely a odolávaly korozi, což zaručuje dlouhodobou trvanlivost. Design Ergonomic a rukojeti Softgrip zajišťují maximální kontrolu, přenos síly a komfort. Hladký závěs navíc umožňuje snadné a přesné otevírání a zavírání kleští.
Objednávací číslo Bosch
1600A02Z9W
1 600 A02 Z9W
1.600.A02.Z9W
EAN
4053423255027
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kleště |
|---|---|
| EAN: | 4053423255027 |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
| Povrchová úprava: | Čierne fosfátovanie |
| Normy: | ISO 5743, ISO 9242 |
| Tvrdosť: | Indukčné tepelné kalenie |
| Ostrie: | 60 HRC |
| Rozsah otvorených čeľustí: | 23 mm |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 208 x 55 x 22 mm |
| Hmotnosť: | 0,360 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
