Bosch Kombinované kleště 180 mm Professional
Kód: 1600A01TH7
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Vysokopevnostní čelisti z chrom-vanadiové oceli a speciálně tvrzené čepele jsou pevné a odolné
- Díky optimalizované konstrukci s vysokým pákovým mechanismem je pro stříhání potřeba menší síla než u standardních kleští
- Měkká gumová rukojeť a protiskluzové hrany zajišťují pohodlné a bezpečné používání, zejména jednou rukou
- Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Pohodlná manipulace a až o 30 % nižší síla potřebná pro přestřižení materiálu ve srovnání se standardními kleštěmi, a to díky optimalizované pákové konstrukci
- Konstrukce s dlouhou životností
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Používání jednou rukou
- Protiskluzová rukojeť
- Tvrzené řezné hrany
- Konstrukce s velkou pákou
- Ergonomická rukojeť
- Měkký úchop
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
160 mm Odizolovací kleště Bosch Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Odizolovací kleště Bosch Professional 160 mm s nastavovacím šroubem a pružinovými stopkami se dají přesně nastavit pro odizolování kabelů do 10 mm2. Robustní stopky z chrom-vanadiové oceli jsou ideální pro opakované odizolování a mají dlouhou životnost. Díky ergonomicky tvarovaným, měkkým rukojetím s protiskluzovými rameny a otevírací pružině se odstraňovač izolace kabelů pohodlně a bezpečně používá, zejména jednou rukou.
Objednací číslo Bosch
1600A01TH7
1 600 A01 TH7
1.600.A01.TH7
EAN
4059952512549
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kleště |
|---|---|
| EAN: | 4059952512549 |
| Typ klieští: | Kombinované kliešte |
| Priemer rezania mäkké: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 0,282 kg |
| Priemer (max.): | 4 mm |
| Priemer rezania vysoká tvrdosť: | 2 mm |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
| Priemer rezania tvrdé: | 2,3 mm |
| Priemer rezania stredne tvrdé: | 3,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
