Bosch Hřebíky se zápustnou hlavou SK64 63G, pozinkované, 2500 ks
Kód: 2608200507
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Hodí se na stavbu beden, čalounění, rámů obrazů, stavbu nábytku, obklady stěn, sádrovláknitých desek, okrasných a soklových lišt, dveřních a okenních lišt
Provedení: pozinkované
Všechny kolíky se vyrábějí v Evropě, a tak je zaručena vysoká a konstantní kvalita
Kolíky poskytují pevné držení s hlavami, které téměř vůbec není vidět Kolík je vhodný pro:
Bosch GSK 64 Professional
BASSO 16/64LW, B16/64
BEA SK451-717
BOSTITCH FN1664-E
DeWalt DC616KB
FASCO F3C FN-50A
HAUBOLD SKN50 L/16
Hitachi NT65M2
Holz-Her 3487
MAX NF352-ST/16-50
PASLODE FN 1665, IM65 F16, IM65 A/16
PREBENA 3C-N65
SENCO Finish Pro 32
WÜRTH DSK 16
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2608200507
2 608 200 507
2.608.200.507
EAN
3165140563789
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pre GSK 64 - pozinkované |
|---|---|
| EAN: | 3165140563789 |
| Délka: | 63 mm |
| Počet ks v balení: | 2500 |
| Typ: | SK64 63G |
| Rozmer drôtu: | 1,6 mm |
| Šírka: | 2,8 mm |
| Hrúbka: | 1,45 mm |
| Vhodné pre: | GSK 64 Professional |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
