Bosch Hřebíky se zápustnou hlavou SK64-34 63NR, nerezové, 4000 ks
Kód: 2608200527
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Jsou vhodné pro stavbu beden, čalounění, rámů obrazů, stavbu nábytku, obklady stěn, sádrovláknité desky, okrasné a soklové lišty, dveřní a okenné lišty
Provedení: nerezové, v 34° uložení v zásobníku
Antikorový materiál odolává povětrnostním vlivům
Tvar stopky: hladké provedení
Všechny kolíky se vyrábějí v Evropě, a tak je zaručena vysoká a konstantní kvalita
Kolíky poskytují pevné držení s hlavami, které téměř vůbec není vidět Kolík je vhodný pro:
Bosch GSK 64-34 Professional
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2608200527
2 608 200 527
2.608.200.527
EAN
3165140617734
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pre GSK 64-34 - nehrdzavejúce |
|---|---|
| EAN: | 3165140617734 |
| Délka: | 63 mm |
| Počet ks v balení: | 4000 |
| Typ: | SK64-34 63NR |
| Rozmer drôtu: | 1,8 mm |
| Šírka: | 2,5 mm |
| Hrúbka: | 1,76 mm |
| Vhodné pre: | GSK 64-34 Professional |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
