Bosch Hřebíky se zápustnou hlavou SK50 35G, pozinkované, 5000 ks
Kód: 2608200515
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Hodí se na stavbu beden, čalounění, rámů obrazů, stavbu nábytku, obklady stěn, sádrovláknitých desek, okrasných a soklových lišt, dveřních a okenních lišt
Provedení: pozinkované
Všechny kolíky se vyrábějí v Evropě, a tak je zaručena vysoká a konstantní kvalita
Kolíky poskytují pevné držení s hlavami, které téměř vůbec není vidět Kolík je vhodný pro:
Bosch GSK 50 Professional
BASSO B18/50
BEA SK350-224C
BOSTITCH BT50B-1
DeWalt DC602KB, DC608KB
FASCO F2B GN50
HAUBOLD SKN50 L/12
Hitachi NT50AE2
Holz-Her 3483
MAX NF255-ST/18, NF255SF-ST
PASLODE FN 1850, IM50 F18
PREBENA 2X-J50SD, 2P-J50SDS, 2XR-J50
SENCO Finish Pro 15, SLP20, Finish Pro 25, Finish Pro 18, Finish Pro 2N1
WÜRTH DSK 1555
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2608200515
2 608 200 515
2.608.200.515
EAN
3165140563864
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pre GSK 50 - pozinkované |
|---|---|
| EAN: | 3165140563864 |
| Délka: | 35 mm |
| Počet ks v balení: | 5000 |
| Typ: | SK50 35G |
| Rozmer drôtu: | 1,2 mm |
| Šírka: | 2,0 mm |
| Hrúbka: | 1,0 mm |
| Vhodné pre: | GSK 50 Professional |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
