Bosch Kolečkový adaptér pro Zamo 3
Kód: 1608M00C23
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Systémové příslušenství Zamo
- Pro rychlé měření rovných, oblých nebo nepravidelných povrchů do vzdálenosti až 20 m
- Vhodné pro měření volně stojících objektů
- Praktický kompaktní design umožňující snadné měření
- Snadné nasazení a odebrání z laserového měřiče Zamo
- Dlouhodobé měření
- Měření délky
- Měření obvodu
- pro Zamo verze 3 od roku 2018
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Snadno použitelný kolíčkový adaptér pro Bosch Zamo měří přímé vzdálenosti, křivky a nerovné povrchy
Kolíčkový adaptér pro Bosch Zamo je rychlou a jednoduchou možností měření oblých a nepravidelných vzdáleností, jakož i přímých délek. Je ideální pro měření stěn, látek a dřeva na nábytek. Lze měřit délky látek a šňůr například na zadní strany oblých křesel nebo na závěsy. Lze jej použít i k určení potřebné délky kabelů pro domácí elektroniku a systémy domácího kina. Tento doplněk, který se nasazuje jediným kliknutím, rozšiřuje možnosti laserového měřiče Bosch Zamo a umožňuje rychlé měření při různých pracích.
Objednací číslo Bosch
1608M00C23
1 608 M00 C23
1.608.M00.C23
EAN
3165140934251
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| EAN: | 3165140934251 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Rozsah merania: | 0,00 – 20,00 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 5,0 mm/m |
| Hmotnosť: | 0,015 kg |
Bosch predstavuje: Digitálne laserové zariadenie Zamo
Laserový merač vzdialenosti Bosch Zamo –jednoduché meranie dĺžky, plochy a objektov
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Zamo - rozšíriteľné laserové meranie
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
