Bosch Hřebíčky typ 47, L 19 mm, 1000 ks
Kód: 1609200377
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Na výrobu hřebíku byl použit drát z tvrdé oceli Hřebík je vhodný pro:
AEG
Bosch
Esco
Kwb
Lux
Mekano
Metabo
Novus
Peugeot
Rocafix
Rocagraf
Stanley
Swingline
Wolfcraft
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
1609200377
1 609 200 377
1.609.200.377
EAN
3165140004879
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klinec, typ 47 |
|---|---|
| EAN: | 3165140004879 |
| Délka: | 19 mm |
| Počet ks v balení: | 1000 |
| Typ: | 47 |
| Šírka: | 1,8 mm |
| Hrúbka: | 1,27 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
