Bosch Hřebíky SN34DK 80, hladké, 3000 ks
Kód: 2608200003
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Typ: SN34DK 80<br/ > Průměr stopky (D) [mm]: 3.1<br/ > Průměr hlavy [mm]: 7.1 (tvar Lewis) D<br/ > Délka (L) [mm]: 80.0<br/ > Provedení: bez úpravy<br/ >
Vhodné pro: GSN 90-34 DK / 100-34 DK Professional<br/ > Počet ks v balení: 3000
Uživatelské výhody příslušenství
Jsou vhodné pro střešní konstrukce, dřevěné stavby, dveřní a okenní rámy, rámy nábytku, stavbu palet, beden
Provedení: bez úpravy (lesklé), ve 34° uložení v zásobníku
Všechny hřebíky jsou doplnkově ošetřeny pryskyřicí (pro lepší proniknutí a přidržovací sílu)
Tvar stopky: hladké provedení
Všechny hřebíky se vyrábějí v Evropě, a tak je zaručena vysoká a konstantní kvalita
Díky ošetření pryskyřicí se dají hřebíky snadněji zatloukat do materiálu. Pryskyřice zajišťuje i lepší přidržování Hřebík je vhodný pro:
Bosch GSN 90-34 DK Professional
Bosch GSN 100-34 DK Professional
BASSO A34/90
BEA D100-934C
BOSTITCH F33PT-E
DeWalt D51822, D51823, D51825
FASCO F5C HHN 31-90, F5C HHN 31-90A, F6 HHN 31-90
HAUBOLD CHN 9033
Hitachi NR90AA, NR90AD
Holz-Her 3533
Makita AN943
MAX SN883-90CH/34, SN890CH/34
PASLODE PSN90. IM350/90 CT, IM 90 I
SENCO FRAME PRO 601, FRAME PRO 650/90, FRAME PRO 751XP
WÜRTH DSN 5090 34°
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednávací číslo Bosch
2608200003
2 608 200 003
2.608.200.003
EAN
3165140563321
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pre GSN 90-34 DK - hladké vyhotovenie |
|---|---|
| EAN: | 3165140563321 |
| Délka: | 80 mm |
| Počet ks v balení: | 3000 |
| Typ: | SN34DK 80 |
| Priemer stopky (D): | 3,1 mm |
| Priemer hlavy: | 7,1 mm (tvar Lewis) D |
| Vyhotovenie: | bez úpravy |
| Vhodné pre: | GSN 90-34 DK / 100-34 DK Professional |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
