Bosch Hřebíky SN21RK 60G, hladké, 4000 ks
Kód: 2608200032
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Jsou vhodné pro střešní konstrukce, dřevěné stavby, dveřní a okenní rámy, rámy nábytku, stavbu palet, beden
Provedení: pozinkované, v 21° uložení v zásobníku
Všechny hřebíky jsou doplňkově ošetřeny pryskyřicí (pro lepší proniknutí a přidržovací sílu)
Tvar stopky: hladké provedení
Všechny hřebíky se vyrábějí v Evropě, a tak je zaručena vysoká a konstantní kvalita
Díky ošetření pryskyřicí se dají hřebíky snadněji zatloukat do materiálu. Pryskyřice zajišťuje i lepší přidržování Hřebík je vhodný pro:
Bosch GSN 90-21 RK Professional
BASSO A22/90
BEA R90-845C
BOSTITCH F21PL, F21PL2
DeWalt D51844, D51845
DUO-FAST DFSN90
FASCO F5C RHN 20-90, F6C RHN20-100
HAUBOLD RN100 D
Hitachi NR90AE, NR90AG
Holz-Her, 3534, 3541
Makita AN923
MAX SN890RH
PREBENA 7XR-RK90, 8F-RK100
SENCO FRAME PRO 602, FRAME PRO 702XP
WÜRTH DSN 5090 22°
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednávací číslo Bosch
2608200032
2 608 200 032
2.608.200.032
EAN
3165140563611
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pre GSN 90-21 RK - hladké vyhotovenie |
|---|---|
| EAN: | 3165140563611 |
| Délka: | 60 mm |
| Počet ks v balení: | 4000 |
| Typ: | SN21RK 60G |
| Priemer stopky (D): | 2,8 mm |
| Priemer hlavy: | 7,0 mm (tvar Lewis) D |
| Vyhotovenie: | pozinkované |
| Vhodné pre: | GSN 90-21 RK Professional |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
