Bosch Kleště s prodlouženými čelistmi 200 mm Professional
Kód: 1600A01TH8
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Vysokopevnostní čelisti z chrom-vanadiové oceli a speciálně tvrzené čepele jsou pevné a odolné Díky optimalizované konstrukci s vysokým pákovým mechanismem je na stříhání potřeba menší síla než u standardních kleští
- Měkká gumová rukojeť a protiskluzové hrany zajišťují pohodlné a bezpečné používání, zejména jednou rukou
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Pohodlná manipulace a až o 30 % nižší síla potřebná k přestřižení materiálu ve srovnání se standardními kleštěmi, a to díky optimalizované pákové konstrukci
- Konstrukce s dlouhou životností
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Používání jednou rukou
- Protiskluzová rukojeť
- Konstrukce s velkou pákou
- Ergonomická rukojeť
- Měkký úchop
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
200 mm kleště Bosch s prodlouženými čelistmi Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Profesionální kleště s prodlouženými čelistmi Bosch jsou vyrobeny z vysoce odolné chrom-vanadiové oceli se speciálně kalenými čepelemi pro prodloužení životnosti. Optimalizovaná konstrukce s vysokou pákou vyžaduje při stříhání až o 30 % méně námahy než standardní kleště a díky měkké gumové rukojeti a protiskluzovým hranám je používání kleští pohodlné a bezpečné, zejména při práci jednou rukou.
Vybavení a používání
Maximální průměr stříhání měkkých drátů (220 N/mm²) je 4,0 mm; v případě tvrdých drátů (2030 N/mm²) 1,6 mm
Objednávací číslo Bosch
1600A01TH8
1 600 A01 TH8
1.600.A01.TH8
EAN
4059952512556
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kleště |
|---|---|
| EAN: | 4059952512556 |
| Typ klieští: | Dlhé ploché kliešte |
| Priemer rezania mäkké: | 4 mm |
| Priemer rezania stredne tvrdé: | 2,8 mm |
| Priemer rezania tvrdé: | 2 mm |
| Priemer rezania vysoká tvrdosť: | 1,6 mm |
| Hmotnosť: | 0,201 kg |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
