Bosch Ráčna 1/4″
Kód: 1600A032VA
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Račna 1/4″
Uživatelské výhody nářadí
- Silná račna 1/4″ umožňující utahovací moment až 93 Nm, který minimálně o 50 % překračuje normu ISO
- Kompaktní design a zakřivený tvar krku pro snadnou manipulaci a přístup do těsných prostor
- Mechanismus se 72 zuby vyrobený práškovou metalurgií a 5° pracovní úhel
- S uzamykacím tlačítkem pro bezpečné upevnění a uvolnění nástrčných klíčů a intuitivním přepínačem směru pro levou a pravou rotaci
- Optimální pohodlí a ovládání díky rukojeti Ergonomic s Softgrip
- Podle normy: ISO 6787:3315
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Silná račna Bosch 1/4″ pro všestranné práce kategorie DIY
Kompaktní ¼palcová račna Bosch je praktickým pomocníkem pro opravy a montáž kutilů. Tato račna poskytuje pozoruhodně vysoký utahovací moment 74 – 93 Nm nebo o 20 – 50 % překračující normu ISO a díky 72zubému mechanismu dokáže pracovat pod úhlem 5°. Račna má oblý design, ergonomickou rukojeť s měkkými plochami a umožňuje práci ve stísněných místech a komfortní používání.
Objednávací číslo Bosch
1600A032VA
1 600 A03 2VA
1.600.A03.2VA
EAN
4053423302370
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Račně |
|---|---|
| EAN: | 4053423302370 |
| Materiál: | Legovaná oceľ |
| Mechanizmus: | mechanizmus so 72 zubami vyrobený práškovou metalurgiou |
| Pracovný uhol: | 5° |
| Max. krútiaci moment: | 93 Nm |
| Normy: | ISO 3315 |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 150 x 24 x 28 mm |
| Hmotnosť: | 0,146 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
