Bosch Horkovzdušná pistole GHG 23-66 Professional Set
Kód: 06012A6303
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Tryska na ochranu skla 75 mm 1609390452, Plochá tryska 50 mm 1609201795, Svařovací patka, 10 mm 1609201798, Redukční tryska, 9 mm 1609201797, Sada smršťovacích bužírek 1609201812, Reflektorová tryska, 32 × 33 mm 1609390453, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné používání: 10 hodnot průtoku vzduchu a snadno nastavitelná teplota (v krocích po 10° C)
- Rychle a plynule dosažitelná teplota 650° C díky výkonnému 2.300 W motoru
- Zvýšená / zlepšená bezpečnost: Díky automatické tepelné ochraně se motor v případě přehřátí vypne
- Stabilní stacionární pozice díky protiskluzovým prvkům
- Lepší manipulace díky měkké rukojeti na obou stranách
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHG 23-66 Set Professional: Podrobnější informace
Profesionální horkovzdušná pistole Bosch GHG 23-66 poskytuje úplnou kontrolu nad teplotou a prouděním vzduchu. Na výběr je 10 stupňů proudění vzduchu spolu s digitálním nastavením teploty v krocích po 10 °C a čtyřmi přizpůsobitelnými programy, které jsou uloženy v paměti. Tyto funkce lze snadno nastavit pomocí displeje. Nářadí snadno dosáhne teploty až 650 °C. Má navíc dlouhou životnost díky funkci automatické tepelné ochrany, která vypne topnou jednotku, přičemž ventilátor zůstane v chodu. Má praktický chladicí stupeň a stabilní chladicí polohu.
Tato horkovzdušná pistole Bosch je ideální pro řadu prací, jako je svařování plastů a trubek, odpájení a smršťování izolace, zejména pokud je pro danou práci potřeba konkrétní teplota nebo proud vzduchu.
Objednací číslo Bosch
06012A6303
0 601 2A6 303
0.601.2A6.303
EAN
4053423303964
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423303964 |
| Balení: | L-BOXX |
| Menovitý príkon: | 2.300 W |
| Hmotnosť: | 0,67 kg |
| Displej: | 1/4" |
| Regulácia teploty: | po 10 °C |
| Pracovná teplota: | 50 – 650 °C |
| Regulácia prúdenia vzduchu: | 10 stupňov |
| Prietok vzduchu: | 150 – 500 l/min |
| Šírka: | 86 mm |
| Dĺžka: | 245 mm |
| Výška: | 201 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
