Bosch Hoblovací nůž pro GHO 6500, 1 ks
Kód: 2609110357
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Tvrdý kov
S použitím ostřícího zařízení (příslušenství) a běžného brusného kamene můžete naostřit opotřebované, příp. tupé HSS hoblovací nože
Využití při nejrozmanitějších hoblovacích pracích (montáže interiérů či stavba nábytku)
Na vyhlazování nebo rustikální hoblování, srážení hran a falcování Nůž je vhodný pro hoblíky značky:
Bosch GHO 6500 Professional
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2609110357
2 609 110 357
2.609.110.357
EAN
4059952292892
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Príslušenstvo pre hoblíky |
|---|---|
| EAN: | 4059952292892 |
| Délka: | 82 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Materiál: | HSS |
| Šírka: | 24,5 mm |
| Hrúbka: | 3 mm |
Hoblík Bosch GHO 6500 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
