Bosch Hadice pr. 35 mm, D 5 m, antistatická s bajonetovým uzávěrem včetně spojky
Kód: 2608000566
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody příslušenství
Příslušenství pro odsávání pomocí vysavačů
Včetně spojky pro nářadí Hadice je vhodná pro Bosch:
GAS 35 L AFC Professional
GAS 35 L SFC+ Professional
GAS 35 M AFC Professional
GAS 55 M AFC Professional
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Objednací číslo Bosch
2608000566
2 608 000 566
2.608.000.566
EAN
3165140713641
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hadice pre vysávače Bosch |
|---|---|
| EAN: | 3165140713641 |
| Priemer: | 35 mm |
| Menovitá šírka: | 35 mm |
| Dĺžka: | 5 m |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Hodí sa pre: | GAS 35 L AFC, GAS 35 L SFC+, GAS 35 M AFC, GAS 55 M AFC Professional |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
