Bosch Elektrická sponkovačka DuoTac PTK 14 EDT
Kód: 0603265520
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1000 sponek typ 53 délka 10 mm 1609200366, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- DuoTac - Volitelně lze použít 2 sponky pro vyšší pevnost
- Elektronické nastavování síly úderu pro dosažení optimálních výsledků při použití různých délek sponek a hřebíků v různých materiálech
- Měkká rukojeť pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci
- "Push + Release System" zatloukání přitlačením nosu nářadí na obrobek a stisknutím vypínače - dvojitá uvolňovací funkce pro kontrolované spouštění úderů
- Praktický pomocník pro mnoho druhů upevňování
- Zásobník pro snadné doplňování sponek a hřebíků
- Boční indikace stavu zásobníku
- Regulační elektronické funkce
- Softgrip
- Indikátor zásoby
- Bosch DuoTac
- Push + Release System
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Vyberte si mezi sponkováním a klincováním s Bosch PTK 14 EDT pro perfektní upevnění různých materiálů na dřevo
Tato univerzální sponkovačka Bosch nabízí komfort a výjimečnou přizpůsobivost pro výjimečné usnadnění upevňování. Přechod mezi dvojitými a jednoduchými sponkami je snadný pomocí přepínače DuoTac, aby byly splněny individuální požadavky každého projektu. Elektronická volba rázové síly poskytuje perfektní množství síly v závislosti na materiálu. Systém Push + Release zvyšuje bezpečnost a kontrolu eliminací samovolného spuštění. Sponkovačka Bosch PTK 14 EDT je ideální pro upevňování měkkých, tenkých materiálů na dřevo. Nečekané minutí sponek nebo hřebíků je již minulostí, díky zásobníku sponek s indikátorem naplnění.
Objednávací číslo Bosch
0603265520
0 603 265 520
0.603.265.520
EAN
3165140601580
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140601580 |
| Balení: | karton |
| Počet úderov: | 30 min-1 |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Šírka sponky: | 11,4 mm |
| Dĺžka sponky: | 6 – 14 mm |
| Klince: | 14 mm |
Sponkovačka PTK 14 EDT
Sponkovačka PTK 14 EDT
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
