Bosch Dvojakumulátorová sekačka na trávu ROTAK18V2-38, solo
Kód: 06008B9M01
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, box na zachytávání trávy, mulčovač, nůž
Uživatelské výhody nářadí
- 2× 18 V akumulátory poskytnou výkon napětí až 36 V a delší dobu provozu
- Bezuhlíkový motor pro vysoký výkon a delší životnost
- Kryt deflektoru s magnetickým upevněním pro vyprazdňování koše na trávu jednou rukou
- Skládací rukojeť a vertikální uskladnění pro úsporu místa
- 6-stupňové centrální nastavení výšky sečení (30 – 75 mm)
- Technologie Syneon zajistí optimální dobu chodu a životnost nářadí
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů
- Řada nářadí Universal: zaměřená na funkčnost a výkon pro širší okruh úloh, pro středně velké úlohy
Vynikající výkon pro středně velké trávníky s jednoduchým vyprazdňováním koše na trávu jednou rukou
Sekačka na trávu ROTAK18V2-38 je určena speciálně pro úpravu středně velkých až velkých trávníků. Tato akumulátorová sekačka kombinuje bezuhlíkový motor s technologií Syneon, což zajistí optimální výkon a dobu chodu. 2× 18 V akumulátory poskytnou výkon napěťového systému až 36 V, díky čemuž zvládne náročnější trávníky. Kryt deflektoru s magnetickým upevněním umožní jednoduché vyjímání a vyprazdňování koše na trávu jednou rukou. 6-stupňové centrální nastavení výšky sečení vám umožní přizpůsobit výšku trávníku (30 – 75 mm). Díky skládací rukojeti a možnosti vertikálního uložení se sekačka jednoduše a prostorově úsporně uskladní.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro domácí kutily
Objednací číslo Bosch
06008B9M01
0 600 8B9 M01
0.600.8B9.M01
EAN
4053423656787
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423656787 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Objem sběrného koše: | 40 l |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité napätie: | 36 V (2x 18 V) |
| Odporúčaný akumulátor: | >= 4,0 Ah |
| Odporúčaná plocha trávnika, max: | do 500 m² |
| Šírka rezu: | 38 cm |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Žacia výška: | 30 – 75 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 6 polôh |
| Druh rukoväte: | Sklopné |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1430 x 440 x 1060 mm |
| Hmotnosť: | 15,8 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
