Bosch Digitální laserový měřič vzdáleností Zamo 3 Set
Kód: 0603672703
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x 1,5 V baterie LR03 (AAA), Liniový nástavec, Výsuvný měřicí adaptér, Kolečkový adaptér, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Adaptabilní laserový měřicí přístroj měří přesně do vzdálenosti až 20 m
- Nové rozhraní integruje pásmo, kolečko a liniový adaptér pro různé způsoby použití
- Pro měření vzdáleností, objektů a ploch, jakož i pro vyrovnání předmětů na stěně
- Vhodné zejména pro měření volně stojících objektů a nepravidelných povrchů
- Jednoduché ovládání jediným tlačítkem umožňuje snadné používání
- Výpočet ploch, objemů
- Dlouhodobé měření
- Měření délky
- Adaptabilní systém
- Měření obvodu
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Bosch Zamo – přesné, rychlé a jednoduché měření
Praktický laserový měřič Bosch Zamo umožňuje snadné a přesné měření. Laserová technologie dosahuje vysokou úroveň přesnosti. Sada Zamo umožňuje i použití tří praktických patentovaných adaptérů Bosch pro široký rozsah použití: kolečkový adaptér, výsuvný měřicí adaptér a liniový adaptér. Přístroj lze pohodlně a intuitivně ovládat jediným tlačítkem pro praktické měření v interiéru do vzdálenosti až 20 m a výpočet plochy při pracích, jako jsou malování, tapetování, měření nábytku, montování polic nebo věšení obrazů.
Objednací číslo Bosch
0603672703
0 603 672 703
0.603.672.703
EAN
3165140926201
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140926201 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Verzia Zamo: | 3 |
| Laserová dióda: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Rozsah merania: | 0,15 – 20,00 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 3,0 mm |
| Čas merania, typ.: | 0,5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Akumulátor: | 2x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Automatické vypínanie: | 5 min |
| Hmotnosť: | 0,085 kg |
Bosch predstavuje: Digitálne laserové zariadenie Zamo
Laserový merač vzdialenosti Bosch Zamo –jednoduché meranie dĺžky, plochy a objektov
Laserový merač vzdialeností Zamo
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Zamo - rozšíriteľné laserové meranie
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
