Bosch Digitální laserový měřič vzdáleností UniversalDistance 50C
Kód: 0603672301
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR03 (AAA), Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Přesné laserové měření vzdálenosti až do 50 m
- Připojitelnost Bluetooth umožňuje přenos výsledků do aplikace Bosch
- Integrované funkce pro snadné měření délky, plochy a objemu
- Ideální pro výpočet čtverečních metrů při určování potřeby tapety nebo barvy
- Funkce zahrnují přičítání/odčítání měření a min./max. měření
- Nářadí podporuje trvalou udržitelnost, více podrobností naleznete níže
- Měření délky
- Výpočet ploch
- Výpočet objemů
- Sčítání, odčítání
- Trvalé měření
- Řada nářadí Universal: zaměřená na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úkolů, pro středně velké úkoly
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Přesné laserové měření až do 50 m s digitální dokumentací do připojené aplikace
Přístroj UniversalDistance 50C umožňuje nejen přesné laserové měření vzdálenosti až do 50 m, ale poskytuje také rychlé údaje o rozměrech nábytku. Jeho integrované funkce umožňují výpočet plochy a objemu při určování potřebného množství materiálu na práci, např. instalací podlahovin či dokonce tapet nebo barvy. Vysoce kvalitní displej zobrazuje výsledky měření s optimální čitelností. Všechna data lze odeslat do aplikace Bosch pro digitální dokumentaci a plánování projektů, a tak ušetřit čas a vyhnout se chybám.
Objednací číslo Bosch
0603672301
0 603 672 301
0.603.672.301
EAN
4059952648163
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648163 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ano |
| Napájení: | 2x 1,5-V-LR03 (AAA) |
| Laserová dióda: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Rozsah merania: | 0,05 – 50 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 2,0 mm |
| Čas merania, typ.: | 0,5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Automatické vypínanie - laser: | 20 s |
| Automatické vypínanie - merací prístroj bez merania: | 5 min |
| Automatické vypínanie - Bluetooth® (ak je neaktívny): | 3 min |
| Hmotnosť: | 0,080 kg |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
