Bosch Digitální laserový měřič vzdáleností UniversalDistance 50
Kód: 0603672801
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR03 (AAA), Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Přesné laserové měření vzdálenosti až do 50 m
- Integrované funkce pro snadné měření délek, ploch a objemů
- Ideální přístroj pro výpočet čtverečních metrů při určování potřebného množství tapety nebo barvy
- Funkce zahrnují přičítání/odečítání, jakož i min./max. měření a úložný prostor pro 10 údajů
- Vysoce kvalitní barevný displej zaručuje optimální čitelnost
- Nářadí podporuje trvalou udržitelnost, podrobnosti naleznete dále
- Měření délky
- Výpočet ploch
- Výpočet objemů
- Sčítání, odčítání
- Trvalé měření
- Řada nářadí Universal: zaměřená na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úloh, pro středně velké úlohy
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Snadné a přesné měření s Bosch UniversalDistance 50 na dlouhé vzdálenosti a výpočty
Přesné měření na dlouhé vzdálenosti – laserový měřič vzdálenosti Bosch UniversalDistance 50 je vynikající přístroj pro malé i rozsáhlé projekty až do 50 m, např. při stěhování nebo renovacích. Bleskové určení délky, plochy a objemu. Zjištění rozměrů místnosti pro nábytek nebo určení potřebného množství litrů barvy, metrů tapety nebo čtverečních metrů podlahovin potřebných při renovaci. Laserový měřicí přístroj dokáže přičítat nebo odečítat hodnoty a poskytnout konečné výsledky v jednom kroku. Možnost výběru režimu trvalého měření nebo pro zjišťování nejkratší nebo nejdelší vzdálenosti díky praktické funkci min./max. měření. Do interní paměti lze uložit až 10 hodnot. Vysoce kvalitní barevný displej nabízí při měření optimální čitelnost a usnadňuje práci. Měření od přední a zadní hrany – tento laserový měřič poskytuje výsledky zahrnující délku přístroje nebo bez ní, díky čemuž je ideální pro použití ve stísněných prostorech.
Objednací číslo Bosch
0603672801
0 603 672 801
0.603.672.801
EAN
4059952648217
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648217 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Napájení: | 2x 1,5-V-LR03 (AAA) |
| Laserová dióda: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Rozsah merania: | 0,05 – 50 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 2,0 mm |
| Najmenšia zobrazovacia jednotka: | 1 mm |
| Čas merania, typ.: | 0,5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Automatické vypínanie - laser: | 20 s |
| Automatické vypínanie - merací prístroj bez merania: | 5 min |
| Životnosť batérie, cca - Počet meraní: | 10.000 |
| Životnosť batérie, cca - Trvalé meranie: | 2,5 h |
| Hmotnosť: | 0,090 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 42 x 22 x 100 mm |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
