Bosch Digitální laserový měřič vzdáleností UniversalDistance 30
Kód: 0603672503
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR03 (AAA), Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Přesné laserové měření vzdálenosti až do 30 m
- Integrované funkce pro snadné měření délky, plochy a objemu
- Ideální přístroj pro výpočet čtverečních metrů při určování potřebného množství tapety nebo barvy
- Funkce přičítání/odečítání měření, min./max. měření, 10 míst v paměti
- Vysoce kvalitní barevný displej zaručuje optimální čitelnost
- Nářadí podporuje trvalou udržitelnost, podrobnosti naleznete dále
- Měření délky
- Výpočet ploch
- Výpočet objemů
- Sčítání, odčítání
- Trvalé měření
- Řada nářadí Universal: zaměřená na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úloh, pro středně velké úlohy
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Rychlé a snadné měření délky, plochy a objemu s Bosch UniversalDistance 30 při renovačních pracích
Bosch UniversalDistance 30 je ideální přístroj pro snadné plánování renovací, svépomocné práce či dokonce při stěhování. Snadné měření místností až do 30 m. Laserový měřič nabízí integrované funkce rychlého zjištění rozměrů nábytku, určování dostupného prostoru v domácnosti, výpočet čtverečních metrů podlahových instalací nebo dokonce měření při určování potřebného množství tapety nebo barvy. Dostupné režimy umožňují volbu vzdálenosti, plochy, objemu nebo trvalé měření, jakož i uložení 10 výsledků měření. Mezi další praktické funkce patří nastavení min./max. měření, jakož i možnost přičtení k poslední naměřené hodnotě nebo odečtení od ní. Vysoce kvalitní barevný displej zobrazuje poslední tři naměřené údaje.
Objednací číslo Bosch
0603672503
0 603 672 503
0.603.672.503
EAN
4059952648187
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648187 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Napájení: | 2x 1,5-V-LR03 (AAA) |
| Laserová dióda: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Rozsah merania: | 0,05 – 30 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 2,0 mm |
| Najmenšia zobrazovacia jednotka: | 1 mm |
| Čas merania, typ.: | 0,5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Automatické vypínanie - laser: | 20 s |
| Automatické vypínanie - merací prístroj bez merania: | 5 min |
| Životnosť batérie, cca - Počet meraní: | 10.000 |
| Životnosť batérie, cca - Trvalé meranie: | 2,5 h |
| Hmotnosť: | 0,090 kg |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
