Bosch Digitální laserový měřič vzdáleností EasyDistance 20
Kód: 0603672A00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR03 (AAA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné a přesné měření vzdálenosti až do 20 metrů jediným stisknutím tlačítka
- Jednoduché a intuitivní ovládání jediným tlačítkem
- Snadno čitelné naměřené hodnoty díky mimořádně zřetelnému displeji
- Rychlé a přesné měření stěn, oken, podlah nebo vzdáleností
- Podporuje trvalou udržitelnost, podrobnosti naleznete dále
- Nářadí podporuje trvalou udržitelnost, podrobnosti naleznete dále
- Měření délky
- Řada nářadí Easy: zaměřená na jednoduchost, pro malé až středně velké úkoly
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Jednoduché a přesné měření délek, šířek a vzdáleností
Snadné určení rozměrů místností při umisťování nábytku nebo závěsů díky laserovému měřiči vzdálenosti EasyDistance 20. Jediné tlačítko stačí k měření a zapnutí/vypnutí. Umístěte, zaměřte a stiskněte tlačítko – tento uživatelsky přívětivý přístroj umožňuje přesné měření délek, šířek a vzdáleností až do 20 metrů. Na invertovaném bodovém maticovém displeji se jasně a čitelně zobrazují poslední tři naměřené hodnoty.
Objednací číslo Bosch
0603672A00
0 603 672 A00
0.603.672.A00
EAN
4059952569611
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952569611 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Napájení: | 2x 1,5 V LR03 (AAA), 2x 1,2 V HR03 (AAA) |
| Laserová dióda: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Rozsah merania: | 0,14 – 20 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 3,0 mm |
| Čas merania, typ.: | 0,5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Automatické vypínanie - laser: | 5 min |
| Automatické vypínanie - merací prístroj bez merania: | 10 min |
| Životnosť batérie, cca - Trvalé meranie: | 5 h |
| Hmotnosť: | 0,070 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 94 x 36 x 23 mm |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Užívaj si jednoduché a presné meranie s EasyDistance 20
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
