Bosch Digitální laserový měřič vzdáleností AdvancedDistance 50C
Kód: 0603672202
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3x baterie 1,5 V LR03 (AAA), Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Přesné laserové měření vzdálenosti až do 50 m
- Dotykové ovládání na vysokokvalitním barevném displeji zaručujícím optimální manipulaci a čitelnost
- Integrované funkce standardního měření včetně nepřímého měření
- Animované názorné pokyny pro každou funkci
- Připojitelnost Bluetooth pro přenos výsledků do aplikace Bosch
- Nářadí podporuje trvalou udržitelnost, více podrobností naleznete níže
- Měření délky
- Výpočet ploch
- Výpočet objemů
- Sčítání, odčítání
- Trvalé měření
- Nepřímé měření vzdálenosti
- Nepřímé měření výšky
- Dvojité nepřímé měření výšky
- Nepřímé měření délky
- Digitální vodováha
- Měření sklonu
- Řada nářadí Advanced: nejlepší výkonnost s vylepšenými funkcemi, rozsáhlejší a náročnější úlohy
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Vynikající plánování projektů na dosah a připojitelnost
Inteligentní plánování začíná s AdvancedDistance 50C. Intuitivní dotykový displej a integrované funkce umožňují měření délek a okamžitý výpočet objemu. To je mimořádně užitečné při výběru nábytku do stávajících prostor či výpočtu potřebného množství barvy nebo podlahových krytin. Tento měřicí přístroj dokáže přičítat nebo odčítat výsledky, zobrazit úhel sklonu a dokonce nepřímo měřit až do vzdálenosti 50 m, pokud se v linii laseru nacházejí překážky, např. nábytek. Všechna data lze odeslat do aplikace Bosch pro digitální dokumentaci a plánování projektů, a tak ušetřit čas a vyhnout se chybám.
Objednací číslo Bosch
0603672202
0 603 672 202
0.603.672.202
EAN
4059952648156
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648156 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ano |
| Napájení: | 3x 1,5-V-LR03 (AAA) |
| Laserová dióda: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Rozsah merania: | 0,05 – 50 m |
| Presnosť merania, typ.: | ± 2,0 mm |
| Čas merania, typ.: | 0,5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Automatické vypínanie - laser: | 20 s |
| Automatické vypínanie - merací prístroj bez merania: | 5 min |
| Hmotnosť: | 0,130 kg |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
