Bosch Diagonální boční štípací kleště 160 mm Professional
Kód: 1600A01TH9
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Vysokopevnostní čelisti z chrom-vanadiové oceli a speciálně tvrzené čepele jsou pevné a odolné.
- Díky optimalizované konstrukci s vysokým pákovým mechanismem je na stříhání potřeba menší síla než u standardních kleští.
- Měkká gumová rukojeť a protiskluzové hrany zajišťují pohodlné a bezpečné používání, zejména jednou rukou.
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Pohodlná manipulace a až o 30 % nižší síla potřebná k přestřižení materiálu ve srovnání se standardními kleštěmi, a to díky optimalizované pákové konstrukci
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Používání jednou rukou
- Protiskluzová rukojeť
- Konstrukce s velkou pákou
- Ergonomická rukojeť
- Měkký úchop
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
160mm Boční štípací kleště Bosch Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Boční štípací kleště Bosch Professional jsou vyrobeny z vysokopevnostní chrom-vanadiové oceli se speciálně tvrzenými ostřími, které prodlužují životnost nářadí. Optimalizovaná konstrukce s velkou pákou vyžaduje sílu nižší až o 30 % ve srovnání se standardními kleštěmi a rukojeť s měkkou gumou a okraje, které se nekloužou, zaručují komfortní a bezpečné používání, a to zejména při používání jednou rukou
Vybavení a používání
Maximální průměr stříhání měkkých drátů (220 N/mm²) je 4,0 mm; v případě tvrdých drátů (2 030 N/mm²) 2,0 mm
Objednávací číslo Bosch
1600A01TH9
1 600 A01 TH9
1.600.A01.TH9
EAN
4059952512563
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kleště |
|---|---|
| EAN: | 4059952512563 |
| Typ klieští: | Diagonálny bočný nôž |
| Priemer rezania mäkké: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 0,224 kg |
| Priemer rezania vysoká tvrdosť: | 2 mm |
| Materiál: | Chróm-vanádium |
| Sila v ťahu červená meď: | 266 N/mm2 |
| Sila v ťahu oceľový klinec: | 715 N/mm2 |
| Sila v ťahu vysokotvrdená oceľ: | 2 030 N/mm2 |
| Sila v ťahu bežný oceľový drôt: | 1 298 N/mm2 |
| Priemer rezania tvrdé: | 2,3 mm |
| Priemer rezania stredne tvrdé: | 2,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
