Bosch Box na malé předměty L-BOXX Mini
Kód: 1600A007SF
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- L-BOXX MINI 2.0 PROFESSIONAL
- Multitalent v miniaturním provedení
- Flexibilní obal pro malé předměty vhodný do L-BOXX 102 a i-BOXX 72 (např.: pokryje přesně polovinu i-BOXX 72)
- Box na svačinu ve stylu L-BOXX: Materiál vhodný pro styk s potravinami a vhodný do myčky nádobí
- Sklopné madlo pro snadné vyjímání a přenášení
- Mechanismus Click pro spojování více L-BOXX Mini
- Odnímatelné přepážky pro flexibilní uspořádání malých předmětů
Bosch L-BOXX Mini Professional: Podrobnější informace
L-BOXX Mini je menší verze L-BOXXu od Bosch Mobility System. Flexibilní příčky umožňují univerzální uložení drobných předmětů. Navíc, box je vyroben z materiálů bezpečných pro potraviny a lze jej použít i jako box na oběd, je vhodný do myčky nádobí. Díky zacvakávacímu mechanismu lze stohovat několik boxů. Madlo nahoře zajišťuje snadnou přepravu a stejně pohodlnou manipulaci jako originální L-BOXX. Mini verze se hodí do L-BOXXu 102 a zabírá přesně polovinu prostoru jako i-BOXX 72. Praktický L-BOXX Mini vhodný do myčky nádobí nejenže přepravuje drobné pracovní předměty, ale umožňuje i čistou a pohodlnou přepravu potravin.
Objednávací číslo Bosch
1600A007SF
1 600 A00 7SF
1.600.A00.7SF
EAN
3165140826860
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém Bosch Mobility |
|---|---|
| EAN: | 3165140826860 |
| Velikost L-BOXX: | 1/2 i-BOXX 72 |
| Vnější výška: | 63 mm |
| Maximálna zaťažiteľnosť zvonka: | 1,5 kg |
| Vyhotovenie: | nárazuvzdorný plast (PS) |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| Vonkajšie rozmery (šírka × dĺžka × výška): | 260 x 155 x 63 mm |
Kufor L-BOXX Bosch Professional
Úložný systém Bosch L-BOXX Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
