Bosch Bezdrátové připojovací zařízení Auto-Start Kit GCA 30-42 + GCT 30-42
Kód: 1600A02GF1
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3x pružná gumička, 3V Li-Ion mincová batéria CR2032, Balenie kartón
Uživatelské výhody nářadí
- Funkce automatického spuštění pro akumulátorové nářadí: Při zapnutí/vypnutí akumulátorového nářadí se odsávání prachu automaticky spustí/vypne (pokud se odsávání prachu nevypne okamžitě, je to způsobeno dobou doběhu max. 15 s, kterou nelze ovlivnit pomocí sady Auto-Start Kit)
- Není třeba vysavač ručně zapínat/vypínat, což šetří drahocenný čas
- Retrofit System a IP ochrana: Kompatibilní s velkou částí portfolia Bosch Professional a s mnoha typy akumulátorového nářadí a kabelovými vysavači na trhu
- Lze použít pro různé aplikace na staveništi
- LED indikace stavu: Integrované barevné LED diody ukazují stav systému
- Osvětlení LED pro dobrou viditelnost bez ohledu na světelné podmínky
- Detekce vibrací a tlačítko dálkového ovládání: Senzor detekce vibrací detekuje zapnutí/vypnutí akumulátorového nářadí
- Možnost ručního spuštění vysavače tlačítkem dálkového ovládání
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Automatické bezdrátové spuštění: vysoký komfort díky automatickému zapnutí a vypnutí nářadí
- Detekční snímač vibrací v nářadí rozpoznává vibrace nářadí
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
1600A02GF1
1 600 A02 GF1
1.600.A02.GF1
EAN
4053423240153
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423240153 |
| Balení: | karton |
| ? Rozmery (šírka × výška): | 91 x 121 mm |
| ? Rozmery: | 43 x 18 x 42 mm |
| Dĺžka gumenej pásky: | 240 mm |
| Trieda ochrany: | IP 54 |
| Technológia: | Bluetooth® 4.2 (Low Energy) s nízkou spotrebou energie |
| Napájanie: | batéria CR 2032 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
