Bosch Kleště s dlouhými čelistmi 180 mm
Kód: 1600A032VC
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kleště s dlouhými čelistmi 180 mm
Uživatelské výhody nářadí
- Indukčně kalené řezné hrany s tvrdostí 60 HRC a přesná špičatá oblast uchopení
- Všestranné, velmi přesné a odolné nářadí vyrobené z tvrdé uhlíkové oceli
- Vysoká odolnost proti rzi díky matnému chrom-niklovému povrchu
- Praktická manipulace díky ergonomickému vnějšímu a vnitřnímu tvaru
- Velké, měkké úchopové plochy poskytují vyšší komfort a lepší ovládání
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Snadné řezání a jemné uchopení pomocí kleští Bosch s dlouhými čelistmi
Špičkové kombinované kleště Bosch usnadňují a zefektivňují práci v kategorii DIY. Díky měkkému povrchu dobře padnou do ruky a mají ergonomický vnější a patentovaný vnitřní tvar, který umožňuje hladké otevírání a zavírání, jakož i optimální ovládání při stříhání, kroucení a otáčení. Díky kombinaci tvrdé uhlíkové oceli a vysoce kvalitní chrom-niklové povrchové úpravy jsou kombinované kleště odolné proti rzi a jsou velmi trvanlivé.
Objednávací číslo Bosch
1600A032VC
1 600 A03 2VC
1.600.A03.2VC
EAN
4053423302356
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kleště |
|---|---|
| EAN: | 4053423302356 |
| Materiál: | #55CS (uhlíková oceľ) |
| Povrchová úprava: | Matný chrómniklový povrch |
| Normy: | ISO 5743, ISO 5745 |
| Tvrdosť: | Indukčné tepelné kalenie |
| Ostrie: | 60 HRC |
| Úchopový povrch: | Max. medzera 0,1 mm – 0,3 mm (lepšie než norma > 0,4 mm) |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 180 x 57 x 17 mm |
| Hmotnosť: | 0,170 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
